Tipy pro využívání zip sáčků

Svačina vám vydrží déle, když ji uložíte do polyetylenového sáčku se zipem, odkud vytlačíte přebytečný vzduch. Stačí sáček se svačinou ponořit do misky s vodou a vzápětí jej rychle uzavřít. Pečivo nebude tak rychle podléhat oxidaci, stejně tak zelenina nebo ovoce.

mandle a ořechy

Skladujete-li doma nějaké trvanlivější potraviny, jako jsou třeba luštěniny nebo oříšky, případně suché granule pro domácí mazlíčky, sáčky jsou lepší volbou, než plastové dózy. Můžete je takto vyskládat na sebe i vedle sebe do úložného prostoru kuchyňské linky, který vyplní beze zbytku, a můžete v něm mít větší zásoby. Sáčky bývají transparentní a nevyžadují v takových případech žádné popisky, ale ani to není problém, např. s popsanou samolepkou.

musli k snídani

Zip sáček je ideální pomocník při rozebírání elektroniky, domácích spotřebičů, elektrického nářadí, nábytku a dalších předmětů, které sestávají z mnoha drobných částí. Nežli plastové či papírové krabičky, sklenice, kelímky nebo dózy, které v průběhu práce snadno převrhnete, a díly se vám poztrácí, sáhněte po igelitovém sáčku a vždy, když nějaký díl odmontujete, ihned jej vložte dovnitř a sáček uzavřete. Vše tak bude uvnitř v bezpečí a nic se neztratí.

Stěhování – právě tam jsou sáčky se zipem nepostradatelné. Vložíte do nich různé drobnosti a můžete takto snadno přemístit i komponenty rozebraného nábytku. Sáček je možné přilepit přímo k nábytku anebo jej popsat a uklidit na bezpečné místo v příručním zavazadle. Na rozdíl od různých krabiček sáčky nezabírají moc místa a jsou dostatečně pevné.

Při pobytu v přírodě se zip sáček https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack hodí v mnoha různých situacích. Uložíte do něj toaletní papír, čímž jej chráníte před rozmáčením, poslouží pro zabezpečení mapy před deštěm, bude chránit mobil nebo tablet či dokonce notebook před vlhkostí a prachem, uložíte do něj suché oblečení nebo naopak prádlo špinavé.