Pálenka z mirabelek

Pokud si rádi občas dopřejete nějakou tu kvalitní a chutnou pálenku, pak tradiční a ověřenou slivovici určitě velmi dobře znáte a ochutnali jste ji nespočetněkrát. Není právě teď čas na změnu? Co takhle vyzkoušet nějakou změnu v oblasti pálenek a dopřát si pálenku neméně chutnou? Opusťte alespoň na chvíli svoji starou známou klasiku. Okuste výtečnou a lahodnou pálenku https://www.lihovarek.cz/mirabelkovice/, která je vyrobená z mirabelek, neboli z tzv. špendlíků.

mirabelky na větvi

Není nad tradiční, známou, oblíbenou a ověřenou chuť. Ale občas se vyplatí vyzkoušet něco nového, doposud nepoznaného a stojí tak za to být poté příjemně překvapen. A to platí i v oblasti pálenek. Jste zvyklí na svoji klasiku, máte rádi oblíbenou značku a také ovoce, ale proč nezkusit i jiné chutě? Poznejte jemnou vytříbenou chuť tohoto méně tradičního ovoce v podobě špendlíků v chutné pálence, která potěší chuťové buňky nejednoho vyhledávače pálenek.

Kromě chuti vás také nadchne sladká mandlová vůně, která dokonale doplní vytříbenou ovocnou chuť. Právě tato pálenka z tzv. špendlíků patří mezi ty nejvíce voňavé pálenky. Proto pokud si chcete užít nejen výborný chuťový zážitek, ale také čichový, je tato mirabelkovice tou správnou volbou.
láhve alkoholu

CHCETE POTĚŠIT MILOVNÍKA PÁLENEK, KTERÝ SI POTRPÍ NA ORIGINALITU?

Jdete na oslavu a nechcete přijít s prázdnou? Nebo se sluší někoho z vašich blízkých podarovat, ať už k jakékoliv příležitosti? Pokud jde o muže, ti mají většinou rádi něco ostřejšího a takovou kvalitní pálenkou snad téměř nikdo z mužského osazenstva nepohrdne. A proč volit klasiku, když můžete vybrat něco originálnějšího, ideální dárek pro speciální příležitost? Mirabelkovicí určitě nic nezkazíte, ba naopak.

Ochutnejte nebo darujte kvalitní a voňavou pálenku ze špendlíků, která vás příjemně překvapí svou chutí i vůní.