Nové chuti u starých jídel

Jíte rádi? A kdo ne? Asi všichni si rádi dáme něco dobrého, a když tu dobrotu jíme s našimi nejbližšími, je nám zkrátka krásně. Jídlo vždycky lidi spojovalo, a dnes tomu není jinak. Rádi si pochutnáme na něčem dobrém, co si společně připravíme, u čeho si dáme nějaké dobré pivo či víno, a popovídáme si. Tyhle chvíle jsou ty, pro které stojí za to žít. Někdo má rád maso, někdo zase zeleninu a sýry. A když si tohle všechno dáte perfektní omáčkou jako je naše chutney https://eshop.koldokol.cz/chutney-a-omacky/, doslova vás ta chuť, jak se dnes říká, vystřelí. kam? To necháme na vás. Ale tu omáčku vám klidně dodáme. A jakou?

omáčky k jdlu

  • Meruňkovou
  • Švestkovou
  • Hruškovou
  • a chilli

Hodí se skvěle jako přílohy ke všemu, co si ugrilujete, nebo je můžete přidat do pekaře k pečenému asi, zelenině, ale i k sýrům. Chutnají skvěle se vším, co si k nim dáte. Jsou totiž vyrobeny čistě z přírodních ingrediencí. A těmi jsou ovoce podle příchuti, třtinový cukr, rozinky, zázvor, jablečný ocet, skořice, sůl a pepř. Složení se samozřejmě mění podle druhu, ale základem je ovoce a koření tak, aby dohromady ladilo k ostatním složkám. Výsledkem je dokonalé propojení chutí v BIO kvalitě. Chutnat vám budou po celý rok, a kečup či hořčici z poličky nesundáte, jak je rok dlouhý. Jak si jednou zvyknete na skvělou chuť našich BIO domácích omáček, nebudete jíst už nic jiného.

zeleninové chutney

Nemáte chuť na hlavní jídlo, a chcete jen přílohu?
Vyzkoušejte naše omáčky třeba k bramborám, skvěle chutnají hlavně k těm pečeným. Velmi dobře chytají i s rýží, a dokonce se dají namazat na chleba – pokud máte třeba chuť na něco rychlého, a nechce se vám nic moc chystat. Překvapte své blízké vynikajícími omáčkami k masům i zelenině, uvidíte, že budete mít u vás doma hromadu spokojených strávníků. A aby toho nebylo málo, najdete u nás i další domácí výrobky, které si zamilujete. Naučte se u nás nakupovat, rozhodně nebudete litovat.