Jak se dobře najíst a zhubnout

Zdravé stravování je poměrně složité. Orientovat se správně ve zdravé výživě je těžké, vždyť je to obor, který se vyučuje na vysoké škole. Jenže jídlo je téma, které se dotýká nás všech a je nezbytné mít alespoň základní poznatky v této oblasti. Každý z nás už někdy přemýšlel, jak upravit stravu tak, aby se cítil co nejlépe a nebo aby byl schopen shodit určité procento hmotnosti a získal vysněnou postavu.

hubnutí

Základem správného stravování je vyváženost. Ať už se jedná o správný poměr bílkovin, sacharidů a tuků nebo o množství stopových prvků, minerálů a vitaminů. Výživový poradci nevidí problém ani v občasném „zhřešení“ ve formě dortu nebo jiného zákusku. Společně se ale shodují, že pro redukci váhy je vhodné kombinovat ve stravě více proteinů, které ve správném poměru se sacharidy zajišťují pocit sytosti. Jenže během hektického dne nemá každý možnost přemýšlet nad tím, jaké složení stravy má a kde ji co nejkvalitnější sehnat.

redukce hmotnosti

Verze chutného a jednoduše připravitelného proteinového jídla jsou nápoje od Goodly. Jedná se o prášek, který zalejete vodou, promícháte a máte připravené nutričně kompletní a vyvážené jídlo. Jeho výhodou je právě množství bílkovin s ucelenou řadou 18 bcaa, což jsou rozvětvené aminokyseliny, prospěšné pro sportovce, které si lidské tělo neumí vytvořit samo a je tedy odkázáno na příjem z potravy. Dále jsou v obsahu přítomny Omega 3 mastné kyseliny ze lněného oleje, které jsou opět nezbytnou součástí pro fungování organismu. V nápojích jsou je obsaženo probiotikum dextrin a trávicí enzymy pro zajištění správného trávení. Pro dochucení je přidána nasládlá čekanková vláknina, která má schopnost hlídat hladinu cukru v krvi, a navíc slouží jako prebiotikum. Nápoje jsou dodávány ve čtyřech příchutích a na stránkách v kompletní nabídce najdete také originální shakery nebo inspiraci ve formě receptů.