Závěsné zařízení na dovolené aneb zařiďte si dovolenou podle svého

Vaše dovolená se může proměnit ve fantastický zážitek

Se závěsným zařízením máte mnoho možností, jak svou dovolenou pojmout skutečně velkoryse. Pokud nepatříte https://e-petice.cz/petitions/pani-ministryne-dvoulete-deti-do-skolky-nepatri-.html zrovna mezi jedince, kteří raději pasivně svěří svůj program do rukou někomu jinému, můžete si naplánovat volné dny podle počasí, podle nálady, podle fyzické zdatnosti i výletních možností pro turistiku, cyklistiku a další pohybové aktivity.

přívěsný vozík

Karavan – s karavanem za tažným zařízením lze procestovat celou republiku a spojit cestu s jízdou na Slovensko. Jste-li vyznavači přírodního koupání a trávíte-li rádi mnoho času u vody, mohli bychom vám doporučit stanování s karavanem u Lipenské přehrady, na Slapské přehradě, v blízkosti pláže Klůček u Máchova jezera anebo na Slovensku u Slnečných jazier v Senci či na březích Liptovské Mary.

karavan připojený za Trabantem

Vodáctví – za tažné zařízení lze velmi snadno připojit přívěsný vozík s nástavbou pro přepravu lodí a můžete vyrazit někam na vodu. Výhodné je to zejména v tom, že nejste závislí na službách půjčoven lodí. Nejde ani tak o kvalitu jejich služeb, která může být na vysoké úrovni, ale spíše o to, že si sami můžete pozměnit program a nemusíte vracet lodě ve stanoveném termínu a na předem dohodnutém místě. Program splouvání řek může ovlivnit i počasí a vy se tak můžete kdykoli sbalit a změnit průběh dovolené třeba tak, že se vydáte na kola do hor a zamluvíte si pobyt v některém z mnoha horských privátů.

Cyklistika – závěsné zařízení poslouží i jako nástavba pro nosič jízdních kol. Přeprava jízdních kol tímto způsobem je bezpečnější a snazší, než s nosičem střešním či na páté dveře, na kola za jízdy stále dobře vidíte, jsou umístěna nízko nad vozovkou a tím pádem zůstává těžiště jízdní soupravy téměř beze změny. Nosič jízdních kol na tažné zařízení se také velmi jednoduše nasazuje, stejně jako jízdní kola, která nemusíte zvedat až nad hlavu.