Záchrana pro Vaši domácnost rychle, levně a hlavně kdykoliv.

Každému se někdy stane, že potřebuje doma drobnou nebo i větší opravu. Většinou se něco pokazí v tu nejméně vhodnou dobu a co s tím, některé opravy pár dnů i týdnů počkají, ale někdy je i den hodně. A co v takovou chvíli? Řemeslníků, instalatérů a opravářů je velmi málo a těch, kteří by byli skuteční odborníci a dělali svou práci kvalitně a se zárukou, těch je ještě méně. Manuální povolání nejsou v dnešní době vysokých škol moc populární, to je ale závažný problém, který bude muset společnost začít co nejdříve řešit. Protože znalost Shakespeara Vám nad ucpaným záchodem rozhodně nepomůže.

Záchrana přijde kdykoliv potřebujete.

To ale nevyřeším dnes, a právě dnes může spousta lidí nějakého opraváře potřebovat. Pokud bydlíte v Praze a nechcete utratit za instalatéra celou výplatu, zkuste v případě potřeby oslovit instalatéry pohotovost z rodinné firmy A. K. servis. Tato firma funguje již od toku 1989, tedy více než třicet let, není příliš drahá, do hodiny k Vám pošle pracovníka a Váš problém bude vyřešen. V rámci oprav se na ně můžete obrátit s problémy ohledně odpadů, WC, rozvodů vody, bojlerů, dále provádí i plynárenské služby. Práce si můžete objednat déle dopředu (topenářské práce, hledání úniku vody, čištění a revize kanalizace i odpadů, zednické, obkladačské a instalatérské práce), ale v nabídce je i havarijní služba pro akutní případy.

Kvalitní oprava

Havarijní služba je dostupná nonstop, do firmy se můžete dovolat kdykoliv v průběhu dne i noci a nemusíte se tak děsit neřešitelné případné nehody. Navíc za podobný akutní výjezd nemusíte platit žádné expresní příplatek, pouze běžnou cenu za provedenou práci. Firma poskytuje služby po celé Praze, ale také jejím blízkém okolí, rozhodně si proto uložte telefonní číslo a neváhejte se na ně v případě potřeby obrátit. Firma navíc provozuje i svůj blog, kde uveřejňuje užitečné články k různým tématům spojeným s instalatérstvím, opravářstvím a službami firmy. Buďte v klidu a v nouzi volejte A. K. servis!