V novém prostoru, nový koníček

Nikdy vás nebavilo postávat v kuchyni a vařit. Představa, že se u vás sejde celá rodina při nedělním obědě, vám naháněla skoro hrůzu. Vaření pro vás představovalo velkou zátěž a zbytečnou nervozitu. Na vině přitom byla nevyhovující kuchyňská linka, která zůstala v bytě po původních majitelích. Zásuvky se otevíraly ztěžka, u skříněk špatně dovírala dvířka, zoufale vám chybělo úložné místo a police. Na pracovní desku jste si mohli umístit jen jedno prkýnko na krájení a už nezbýval prostor, kde si připravit zeleninu a ostatní potraviny http://www.jenpromuze.cz/mixer/26575-7-nejdesivejsich-ceskych-seriovych-vrahu-co-jste-neznali V takovém prostředí by určitě vaření nebavilo nikoho!

projekt

Tento rok byl ve znamení velké změny! Připravovali jste rekonstrukci koupelny a na řadu přišla i kuchyně. Návrh kuchyňské linky na míru , se ukázal, jako nejlepší volba. Pochvalujete si precizní zpracování, ale především odbornou pomoc při rozvržení nové kuchyňské sestavy. Sami jste neznali všechny zásady, kam umístit lednici, kde je nejvhodnější prostor pro myčku nádobí a že varné centrum je třeba posunout od zdi tak, abyste měli z každé strany alespoň čtyřicet centimetrů.

Největší přínos
Největší změna však nastala v prostoru na pracovní desce. Kuchyňská linka je nyní v provedení kopírující písmeno U a vám se neuvěřitelně zvětšil prostor, kde připravujete pokrmy. Teď máte teprve to správné pohodlí a ty správné podmínky pro vaření. Vše si můžete pohodlně rozložit, nachystat a připravit. U kuchyňské linky máte dokonce místo pro dvě dospělé osoby vedle sebe. Nejednou se vám v kuchyni líbí a změnil se i váš postoj k vaření. Dokonce byste řekli, že je vaření vaší novou vášní a velkým koníčkem. Teď s oblibou zvete na rodinné obědy a večeře i širší příbuzenstvo.

kuchyně bílé

Rekonstrukce změnila vše, určitě je správný čas i na změnu vaší kuchyňské linky!