Hráč na kytaru bez kurzu a kytarovýh škol? Jde to.

Léto už je skoro tady a každý z nás zná ten neopakovatelný líbezný pocit, kdy sedí s přáteli u táboráku, poslouchá, jak někdo hraje na kytaru, všichni si pobrukují do hudby, taky už Vám to chybí, co? Tak proč si takový podvečerní táborák nebo posezení u grilu nepřipomenout s klasickými písničkami jako Stánky, Tři kříže nebo Buráky. Kytaru do ruky a jdeme na to… Moment, Vy neumíte na kytaru? A kde je problém?

Letní západy slunce s kytarou jsou neopakovatelné

Nechce se Vám utrácet hromadu peněz za kytarové školy, Vaše dítě nechce chodit do ZUŠky nebo byste i do ZUŠky chodil/a akorát už jste dospěli do věku, že by Vás tam nevzali? Nevadí, hra na kytaru není vůbec nic náročného a s mým kurzem pro samouka na kytaru je ještě jednodušší. Kouzlo kurzu spočívá v tom, že nikde nemáte pevně daný žádný termín, takže se můžete jednou učit ráno, jindy odpoledne či v podvečer, prostě jak se Vám to hodí. Vstup do kurzu není časově omezen, takže i v případě, že doslova nevíte, co bude zítra ho můžete využít naplno. Během osmi lekcí, ve kterých vystupuje taky začátečnice se naučíte vše potřebné k tomu, abyste ten, kdo bude příště u táboráku držet kytaru a hrát na ni byl Vy.

U táboráku budete za hvězdu

Že každé léto děláte vedoucího na dětském táboře a kytary se vždy ujme někdo jiný nebo nějaké dítě? A není to škoda, že na kytaru neumíte, co když nastane u táboráku trapná situace, kdy přinesete kytaru, a i když by se našlo dítě, které na kytaru hrát zvládne, tak řekne, že se stydí a před ostatními hrát nechce a jiný vedoucí taky hrát neumí. Tak právě proto v tu chvíli vezmete hru na kytaru do svých rukou a spustíte. Děti budou pomalu odcházet do stanů nebo chatek, až u táboráku zůstanete jen vy a další dospělí, právě v tuto chvíli vznikají nejkrásnější vzpomínky. A pokud jste „něco mezi dítětem a dospělým“ 🙂 a chcete umět hrát na kytaru, aby až pojedete na konci školního roku se třídou na vodu, tak abyste byl Vy, ten jediný, který bude umět na kytaru zahrát od klasických táborových písniček, až po nějaké speciality na přání, tak můj kurz je přímo pro Vás. Jdete do toho se mnou?