Stahujte pohodlně videa z YouTube


YouTube je nejrozšířenější platforma co se týká videotvorby. Tato platforma existuje již od roku 2005 a v současnosti ji vlastní Google. https://adssettings.google.com/authenticated Může se pyšnit více jak 2 000 000 0000 uživatelů, kteří se za měsíc přihlásí k přístupu a sledují obsah této sociální sítě. YouTube bylo i průkopníkem ohledně influencerů. Ti se dnes přesunuli především na Instagram, ale stále jich velké procento tvoří obsah na YouTube. Dříve se nazývali Youtubeři. Byla to také první platforma, přes kterou mohl influencer vydělávat poměrně slušné částky.

youtube

Na YouTube najdete videotvorbu opravdu všeho druhu. Najdete tu videa ze všech koutů světa o politice, zvířatech, módě, kosmetice, sportu, zdraví a mnoho a mnoho dalšího. Najdete tu také amatérské i profesionální filmy, seriály, záznamy z koncertů, dokumenty a samozřejmě také rozsáhlou hudební tvorbu a videoklipy.

Není tedy divu, že mnoho lidí se snaží videa z YouTube stáhnout. Jednoduše proto, že abyste mohli na této sociální síti sledovat obsah, musíte být online. To však vždy nejde a data jsou u nás bohužel dost drahá na to, abychom mohli skrze ně sledovat třeba hodinové video. Naštěstí existuje velmi jednoduché řešení.

Pokud si chcete stáhnout své oblíbené video z YouTube ve formátu mp4, použijte youtube downloader mp4 https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader. Skrze tento downloader si můžete pohodlně stáhnout jakékoliv video z YouTube v libovolné kvalitě. Stahovač je zdarma a můžete si stáhnout kolik jen videí chcete.

mobil

Skrze tento stahovač si nemusíte stahovat pouze videa z YouTube. Na hlavní stránce si zvolíte, z jaké sociální sítě či internetové stránky chcete video stáhnout. Na výběr je jich opravdu hodně. Máte možnost stahovat videa například z Instagramu, Redditu, Twitche, Twitteru nebo Facebooku. Ať už tedy kdekoliv narazíte na video, které si budete chtít stáhnout, nebudete si muset lámat hlavu, jak na to, a jednoduše ho stáhnete.