Upadá váš sexuální život?


Partnerský život není vždy jednoduchý. Někdy se nám do něj staví menší či větší překážky. A pokud tyto překážky nastanou, záleží na tom, jak moc je náš vztah pevný. Zda zkoušku vydrží, či nikoliv.

Všechny stránky partnerského života jsou důležité. Neměli bychom ale zapomínat ani na sexuální stránku milostného soužití. Spousta lidí tvrdí, že sex je jen taková třešnička ve vztahu, a rozhodně by neměla být tím nejdůležitějším. Někdo skutečně nepovažuje sex za důležitou část vztahu. Ale pokud ano, je to naprosto v pořádku a přirozené.

sex

Proto je důležité, abyste se svým partnerem nebo partnerskou mluvili i o této stránce vašeho vztahu. Není totiž nic zvláštního na tom, že se objeví problémy i ve vašem sexuálním životě. Komunikace je přitom klíčem k tomu, aby došlo ke zlepšení.

Touha může s přibývajícím věkem uvadat. Ale nemusíte se s tím smířit. Naopak. Můžete udělat vše proto, aby se vám ztracené libido navrátilo, a vy se opět cítili v posteli jako tehdy, kdy vám bylo dvacet.

U mužů mohou být problémy s erekcí zapříčiněné i tím, že dochází k problémům s erekcí. Není nic neobvyklého, že takové problémy s přibývajícím věkem přichází. Ale nevěšte hlavu. Dnes už existuje spoustu možností jak zlepšit erekci.

sex

I pro ženy, které opustilo jejich libido, existují různá řešení. Dnes už se vyrábí i produkty pro ženy, na zlepšení libida, případně je i spoustu doplňků stravy, které povzbuzují chuť k sexu a mají afrodiziakální účinky.

Pokud máte pocit, že potřebujete váš sexuální život nějak okořenit, nebojte se toho. Dělejte samozřejmě jen to, co je vám a vašemu partnerovi příjemné. Komunikujte o tom. Můžete zkusit milování na jiném místě, než ve vaší ložnici. Můžete vyzkoušet různé sexuální pomůcky, pro ženy třeba nové, svádivé prádlo nebo třeba hraní nejrůznějších rolí a scénářů, které podnítí vaši fantazii i vzrušení.