Nejlepší seriály z Netflixu

Na Netflixu najdete nepřeberné množství seriálů, z kterých si jistě vybere každý. Můžete si takto zpříjemnit večer, nebo deštivý den. Některé seriály jsou poměrně nové, krátké, buď si je svět zamiluje, nebo je nechá zapomenuté. Najdete zde však filmy, často však příběh poslouží jako odpočinkový, jelikož neřeší příliš závažné problémy.
netflix na monitoru
Sex education
Krátký seriál o studentovi střední školy Otisovi, který má za matku psycholožku. Díky tomu se v něm probudila jistá empatie a začíná jeho příběh. Vytvoří si malou sexuologickou poradnu a snaží se ostatním pomáhat. Ti mu za to platí a spolu s Maeve si vydělávají. Ta mu sjednává schůzky a stará se o peníze. Z nich se snaží platit nájem svého chudého domova.

The end of the f***ing world
Příběh dvou mladých lidí. James, který se vyžíval v zabíjení zvířat a touží zabít člověka. Neprojevuje city a plánuje vraždu dívky jménem Alyssa, která se s ním seznámí ve škole. Alyssa potřebuje vzrušení v životě, je znechucená svou rodinou a donutí Jamese ke krádeži auta a dalším věcem, kvůli kterým je poté pronásleduje policie. Najdou otce dívky, která jej neviděla několik let, kdy ovšem zjistí, že z něj není takový člověk, za kterého jej pokládala.
muž před tv
Stranger things
Seriál, který si také mnoho milovníků seriálů oblíbilo. Skupina chlapců bude muset bojovat se silami z druhého světa a najít svého kamaráda. Aby těchto problémů nebylo málo, vynoří se dívka s jistými schopnosti z vědeckého ústavu a nemůže proto být na veřejnosti. Získá jméno Jedenáctka a prožívá dobrodružství se zbytkem party, než se objeví druhá dívka. Seriál z prostředí 80. let je zajímavě zpracovaný a jistě byste se na něj také měli podívat.

Final space
Nový a zatím poměrně krátký seriál o vězni ve vesmírné lodi a jeho životě. Zvrat nastane ve chvíli, kdy vězeň jménem Gary objeví malého roztomilého mimozemšťana se jménem Mooncake. Teprve později však začne zjišťovat, jaké zlo se může pohybovat kolem tohoto roztomilého stvoření.