Chovejte se k ženám s úctou

Nehledě na to, jaká je doba a zdvořilost v ní hraje poměrně malou roli, je potřeba, abyste se za všech okolností chovali jako muži. I když je pro mužskou část populace přirozenější vystupovat před ostatními a samozřejmě i ženami drsně a vulgárně, nepřilepíte si díky tomu na čelo jmenovku „samec“, ale bohužel jen „ubožák“.
hlavy partnerů

Gentlemani by neměli vymřít

Jistě vás už vaše maminky od malička učily, jak nesmírně podstatné je prokázat ženě, že je výjimečná a vy si ji vážíte. Základní mravy v podobě otevírání dveří, nošení květin, dávání přednosti tomuto něžnějšímu pohlaví ve frontě nebo uvolnění svého místa v dopravním prostředku – to všechno jistě znáte a víte, že by bylo nanejvýš slušné, pokud byste to tak dělali automaticky a v rámci všech věkových kategorií žen a ne jenom těch, které se vám líbí.

Vyjádřit vašim chováním můžete i uznání, které si v mnoha případech zaslouží. Být gentlemanem byste tedy měli být nejen k ženě vašeho života, ale rovněž i k vaší mamince, kolegyní nebo jakékoliv jiné, která si řekne, že gentlemani ještě nevymřeli.
muž s kloboukem

Z pohodlí domova a ve společnosti

Vaše chování k partnerce, by se nemělo nijak razantně lišit dle toho, kde se momentálně nacházíte. Takhle to totiž nefunguje, že z pohodlí domova budete romantikem, který jí projevuje city a ve společnosti vašich kamarádů si budete dokazovat to, že jste chlap a nepotrpíte si na to.

Není nic ponižujícího na tom, chovat se k ženám (bez ohledu na to, kde jste) se slušností a zdvořile. Právě naopak, v očích mnoha žen tímto způsobem reprezentace stoupnete – na ty nejvyšší příčky.

Je urážející, když se v přítomnosti žen chováte tak, že tam vůbec nejsou a spoléháte se na to, že vás v ničem nepotřebují. I když to může být pravda, vaši snaha a postoj muže, který by jich okouzlil gestem slušnosti, se jim vryje do paměti na hodně dlouhou dobu. Protože i to ženy po mužích požadují, aby byli jednoduše galantní a pozorní!