Používejte dle platné legislativy


Poppers je název pro chemické látky. Zejména se jedná o alkyl nitrity. Do této skupiny patří isobutyl nitrit, butyl nitrit a amylnitrit. Tyto látky se používají především pro čištění kůží a erotických pomůcek. Mají vysokou účinnost a jsou hodně silné. Jedná se o speciální čistící přípravky. Některé z těchto látek, které bývají v malých lahvičkách obsaženy, se běžně nachází také v osvěžovačích vzduchu. Látka je také známá jako afrodiziakum, protože má silné účinky na lidské tělo. V kontaktu s pokožkou však způsobuje vyrážku a silné podráždění, proto je dobré s takovouto látkou zacházet opatrně a obezřetně. Dbejte na legislativu a pokyny od výrobců.

párty

Poppers se v žádném případě nesmí užívat polknutím

Způsobilo by to vážná zdravotní rizika, protože je tato látka těkavá a vysoce hořlavá. Proto by polknutí mohlo mít nedozírné následky na vašem zdraví. V takovémto případě je vždy nezbytné okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Těkavost způsobuje, že se látka po otevření velice rychle odpařuje, takzvaně vyprchá, proto je dobré malou lahvičku rychle po použití uzavřít.

Doporučuje se uchovávat v ledničce nebo mrazničce. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů. K nejznámějším a nejoblíbenějším patří rozhodně rush. Mezi další se řadí velice známý Amsterdam a mnohé další produkty. Najdete zde širokou nabídku všech různých světově známých značek. Vždy se jedná o značkové výrobky. Nakupovat můžete s množstevními slevami. Vždy se zaměřujeme a nakupujeme jenom ověřené produkty, které jsou už léta vyzkoušené. Proto můžete mít jistotu dobrého a kvalitního nákupu.

koncert

§  Každý den se máme na co těšit! Objevují se také nové druhy. Čističe kůže můžete najít v menších i větších lahvičkách. Vybírat si můžete podle potřeby. Některé jsou malé 15 ml, jiné mohou mít 25 ml.
Časté užívání by mohlo poškodit plíce a nosní sliznici. Látka se